Listopad 2012

Umístili jsme se s brotherem v Billboard Hot 200

26. listopadu 2012 v 15:43 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
Ano ano :)) Umístili jsme se spolenčně s brotherem na druhém místě Billboard Hot 200 > 22.11.2012.:))) Byla hodně velká konkurenction, ale my dokážem všechno.:)) Před námi je nějaký One Direction.:)) Nevíte kdo to je??:)) My jsme to s bratrem hledali i v globusu, ale furt to nemůžem najít :))
1. One Direction - Máme hezké džíny!
2. Grafický krasavec 1 & Grafický krasavec 2 - Čistá Kravata nad zlato:))
3. Taylor Swift - Červený kobereček:)
4. Soundtrack - The Twipig Saga: Breaking Ponožky, Část miliontá:)
5. The Weeknd - Ať žijou fazole!:)
6. Soundgarden - Král Hospod:)
7. Rod Stewart - Veselé vánoce, Vietnam!
8. Christina Aguilera - Tulipánový květ :)
9. Various Artists - Hey hey jak se máte?
Večer to jdem s bratrem zapít.:)) Háhá to se zase Katherine naštve a bude na nás házet železník :)) Ale my jsme cool a utečeme jí. ÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasný
Grafický krasavec1 - Bratr Damon:)

Wanna Be Our Mastná affs?:)))

24. listopadu 2012 v 12:19 | Grafický krasavec1 |  Smradlavé rubričky :))
- graphic-heart.blog.cz
Pokud chceš být naše affiliates musíš splňovat toto:
1. Musíš být mastný (ale není to nutné ;)) )
2. Musíš znát Damona a Stefiho!!!
3. Musíš mít hezké džíny!!!!!!!!!
4. nesmíš nás urážet!!!!!! jenom písat, že jsme ožralí.;))))))
5. Musíš mít doma kýbl a záchod!!
7. NESMÍŠ NÁM PŘEBÍRAT DORIS'!!!!!!!!
6. Musíš obíhat: top
regular - 2x týdnně
normal - 3x týdnně
elite - 7x týdně
sister - 2x nebo 3x DENNĚ!! (Naše Choki:)) )
krasoňs - 5x týdnně
dorisoňs - 6x týdnně
famous-land-psy - 4x týdnně

Jestli tohle splňuješ, tak napiš!!!:
1. Máš hezké džíny?:)))
2. Jmééno :))
3. webový zápisník (neboli web :) )
4. Jak budeš obíhat? Tím pádem, v jaké chceš být skupinyš?
5. Jak dlouhou máš kravatu?
6. Žereš/piješ/fetuješ krev?:)
7. Jsi cool vampír?
8. znáš Bonnie?

Těšíme se s brotherem Stefim na nové affiliates..:)))))))))) Pak budeme tancovat - tanyny tanyny ;))))))

MASTNÝ diplom for Choki s velkým CH :)

23. listopadu 2012 v 20:36 | graficky krasavec10 |  Naše projects :))
Čusky busky:)) ;))))))))))))) jezdíte tramvají? já jen v Praze :))) :D mám tu pro Choki ten mastný prošlý báječný krásný diplom :)))) moc se mi povedl :)) dej si ho do menis :))) budem na tebe hodní a nevysajem tě protože jsme cool vampíři :))))))))))))))) dělal jsem ho v malování :))))))) . ty úpravy jsou krásný protože jsem ho dělal celej v photoscapu !! :))))))) babička mi ho pochválila ale prej by ho moc ráda viděla no :)) neukážu jí ho protože jsem ho vymazal!!! :((( takže ho sem nemůžu ani dát!!!! :((((((((((((( tak tady je,už sem ho sem dal :)) :DDD umíte tady toho smajla? : ":77" já ne :(( jak se děláá?? :))) thanx for watching :)) jinak jsme se dneska s bráchou fotily a bylo to personal photos :)) byly jsme tam my dva,caroline,elena,klaus,tyler a td :))))))))))))) tak tady je:)) vyndej si ho z obrazovky a bacha vyndal jsme ho z trouby tak bacha at nezmzneš !!!!!!! :)))))))))))))))))) víme,že se ti líbí :-) :77

Náávštěvnost za týden (14.11. - 18.11)

19. listopadu 2012 v 23:15 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
Takže návštěvnost opět nádherná, moc vám děkujeme, s bratrem jsme zase tancovali a teď to jdeme zapít do plesnivého baru k Doris.:)) jééžiš, to bude zas zaflusaných flašek :))
Středa: 15 879 016
Čtvrtek: 15 054 585
Pátek: 77 569 125
Sobota: 97 856 923
Neděle: 150 587 921
Tanyny tanyny :)) Jinak diplomy za sobotní párty budou jindy :)) až se nám bude chtít! Nemáme náladu dělat diplomy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))) Už se moc těším, až je budu s brotherem dělat :))
ÁÁ koukám, že se brother selena--kiki vrátil :)) ahoj bratře :)) jéé teď mě obejmul:)) to je ale milý parachantík :))) Jé a teď má aktovku na zádech.:)))) ale ta není jeho :)) haahaha asi tu svojí někde nechal :)) No nevadí, on jí pak jako cool vampáír někde vyčmuchá :))
Haleeluuuuuuujáááááááá :)))
To je ale nádherná květina :))) Můj brother selena--kiki jí trhal s mým bratříčkem Stefanem Grafickým krasavcem 10 na naší zahradě, která není.:)) Aach to je hold nádhera :))♥ Báječný skvost :)
Jo a náš brother má blog :)) Miluje Selenu Homet a prý se za ní vdá :)) (říká on).:)) prý to mezi Justinem a Selenou roztrhal on!!!!!:OOOOOOOOO šok pro paprazzi!! A ten parchant se nám dokonce zase vloupal do schránky a obíhal za nás!!!!!!! :(((((( No nic :// tak já zase jdu se s bratrem ožrat, Doris prý příští týden bude střídat její sestra nebo PSY s Hyunou :)) a v sobotu bude párty se Psym a Hyunou!!:))) budou míchat koktejls :))
Tak já jdu báj báj :))
Grafický Krasavec1

My Diary - Měl jsem dobrý den :))

19. listopadu 2012 v 19:11 | Grafický krasavec1 |  My Diary
HEEY Lidi :)) zase jsme byli s brotherem v hospůůdce :)) Pili jsme tam koktejls.
A PAK JSME PŘIŠLI DOMŮ, PROTOŽE DORIS SI STŘÍHALA NEHTY A NECHTĚLA NÁM NALEJT :)) tak jsme šli domů a pak jsme si s bratrem hráli a tancovali dokola :)) bylo nám HEEEEEEJ!! A pak jsme šli do trafiky ještě s brotherem Selenou--Kiki a koupili jsme si new letter a pak jsme ty noviny vysáli :)) Selena--Kiki jel ke kamarádovi a my jsme mu hodili tašku přímo do rukou!!:)) Hálleleeluuuuujááááááá :)) Nahráli jsme to on the kamera a pak jsme to pouštěli za 25 korun všem lidem na potkání :)) BÁJEČNÉ VIĎTE??:))A pak jsme si koupili some brýle :)) a já jsem si je nasadil a pak jsem si je leštil :)
No nic jdu bááj :)
jdem zase k doris :)
Grafický krasavec 1


BRATŘI(MY) on the PREMIERA

18. listopadu 2012 v 20:31 | graficky krasavec10 |  Naše projects :))
TAk ČAU!! :)) jak se dnes máme? my nalitěěěěěěěěěěěěě !! :) s bráchou jsme byly na premiéře která se jmenuje:votři si prdel toaletákem :-) :-) :DDD Byly jsme tam moc slaný a byly jsme ožralýýý protože jsme před tim byly u Doris v baru i s Klausem a Tylerem a td :)) naše parta z TVD :)) njn;))))))))))))))))))))))))) taaak:)) Byla tam i Madonnaaa :)
My jsme se ožrali jako praseeeeeeeeeeeeeeeeee!! doris nám tam všude flusala jak vo živooot!! :DDDD wooow :))) Ta premiéra se konala na Kladně :) :) :) Jsme cool vampíři!! a vysáli jsme pááár lidíí ;)))) :)) :DD loučím se s váma deme se s bratem ožrat (znovu) njn,na nás nemátěe :)

2. soutěž s Doris a Krasoněm - eshop

18. listopadu 2012 v 0:21 | Grafický krasavec1 |  Naše projects :))
Ták a duhá soutěž je jak jsem sliboval od e-shopu.:)) Pokud vyhrajete, PSY vás odveze na Čínské letiště a pak poletíte z první soutěže zase zpět domů, čili zpáteční letenka.:)))))))))))))) PSY dokonce přidal na Twitter tuto fotku, jak řídí autobus plný turists a napsal k tomu toto:
Ahoj všichni! Miluju vás moc! Dorisin e-shop chystá novou soutěž! Podívejte se na: doris-krason-style.blog.cz a mrkněte na to! Nahrál jsem novou fotku mě v autě! Už se na vás těším!
A OTÁZKA ZNÍ LEHCE.:))
1. JE PSY POKŘTĚNÝ?:)
2. MÁ NĚCO S HUYNOU?
3. OD JAKÉ ZNAČKY MÁ VLASY?
4. KUPUJE SI MARMELÁDU A PAK SI JÍ NATÍRÁ NA HUBU?
5. MÁ VLASTNÍ TRYSKÁČ?
6. MÁ BRÝÝÝÝÝLE?:))
7. PŘIJEDE DO ČESKA?:))
8. KOLIK JE HODIN?:))
TAK ODPOVĚDI POSÍLEJTE NA ČÍSLO: 842148855647856258512475158963296236985247841365945, je to opravdu lehce zapamatovatelé.:) já už si to pamatuji, hehe :)) jsem mlsný darebák..:))))) Tak a kdo bude mít všechno správně vyhrává!! cena esemes je 848, 5589325484 korun!! :)) není to moc, já už to zaplatil.:))) tak už se těšíme :)))

TUTO SOUTĚŽ PODPORUJE DORISIN E-SHOP A AUSTRALSKÁ HYPOTÉKA!!:)))

Thank you very much :))

X
Váš mlsný darebák Damon (grafickýkrsavec1)!!♥♥
image
Tato soutěž neplatí :))))))))

1 soutěž-S Doris

17. listopadu 2012 v 18:04 | graficky krasavec10 |  Aktivitíís:)
Čus čus zdravim plesnivaky :)) welcome to naše party rock dnes je s Doris!! :)) bude to bloskovka :)) můžete vyhrát zájezd do Chiny a uvidíte se tam se PSY :)) není to skvělé? Bereme !jen! prvních 50 :))
1.Jak se jmenuje Doris? :)
2.Kdo je na obrázku?
3.Žereš čínskou polévku?:))
4.Jak se jmenuje Dorisinin shop?:))
5.Máš potrat? :))
6.Kde pracuje Doris?
Přijemnou zábavu? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sobotní párty 0.1 - přivítáání:))

17. listopadu 2012 v 17:56 | Grafický krasavec1 |  Naše projects :))
Tak jsme se rozhodli, že každou sobotu budeme pořádat blog párty.:)) PARTY ROCK!!:)) tututut du tu dut.:))))) Tak a další soutěž už přinese můj bratr na létajícím koberci.:))))))))))
A tady na vás Doris čumí jako jelen.:))
víte že má i už svůj shop?:)) ale to bude až ve druhé soutěži.:)))

H2o stačí přidat smrad a vodu :))

15. listopadu 2012 v 20:51 | graficky krasavec10
Čauves all my people!! Swag swagg heej ! :)) Som cool!:))) héééč :)) takže mam tu novinku o nas,s bratrem :))) hráli jsme v ČESKÉM seriálu který se natáčel v Americe, jmenuje se H2o stačí přidat smrad a vodu :)),i s těma smajlíkama!!!!!!!!! Já cool vampír jsem hrál Cleo:)) a můj bratr Rikki :))) a Emma hrála Rebeccu :)))) v TVD v našem seriálu :)) no,takže ty ploutve byly velmi mastné a šupinaté !! Stačilo se polejt kýblem s vodou a být poblíž smradu a proměnily jsme se v Mořské panny :))) Potkali jsme Ariel :)) Ve skutečnosti měla zelené vlasy !!!!!! Héééééč my to víme!!!! máme i s bratrem fotku příště jí přidám :)) jsme s bráchou totiž cool vampíři !! dneska se půjdem ožrat k Doris za plesnivým barem !! A Doris má prej novýho chlapa,ale my ho s bráškou vysajem mmm :)) půjdem na lov :))jjjj !!! :)))Tak tady je naše úžasná slanná fotečka :)))

HELOUU :)))

14. listopadu 2012 v 18:36 | Grafický krasavec1
Helou everyone :)) Takže náš starý blog byl až moc moc starý, tak jsme si udělali novýý.:))) líbí se vám??:)) já jdu pro choki.:)) hned si jí dám do sister site!!:)) tak ahoj lidi.:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Grafický krasavec 1