Prosinec 2012

Pařímeee!!! :)) mesič from iPhone 5895626%´6*/=

31. prosince 2012 v 23:07 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
Haha teď zrovna pařim!!!!!!!! :) tak jo pauza lidi, vypněte music, musim na fb!!!!!!!!! :) Heeeeeeeeeelooooou lidi :))) jak se mátes?????? :)) já se mám very very goooood :)) s bratrem trsáme a už jsem stihl elenu podvést s Katherine!!!:))) chudák Elena, ale neviděla to :))))))) Kaherine má hezká tanga :)) Takže :)) před chvílí doris načepovala vodu do bazénu a my s bratrem jsme plavali,plavali,plavali,plavali,plavali,plavali,plavali,plavali a pak tam s náma plavali i rebekah, katherine, elena, pinokijo (ale ten se namočil a rozpustil se, tak ho doris sušila fénem, takže už je cajk), psy, carly rej džepsn, perníček, lord farqád, klaus, tyler, caroline, čáry máry bonnie, lexi, jeremy, viki, matt, ta svině hayley aatdd, už i to nepamatuju :)))
píšu na iPhonu 5895626%´6*/= i s těma procentama!! :))
no takže jsme plavali plavali a plavali a pak nám doris konečně přinesla zaflusaný flašky a pak čepovala, čepovala a čepovala :)))))))))) s bratrem jsme pak skočili do bazénu a topili jsme tam Elijashe!!!:))) Jžš to byla prdel!!!!!!!!!!! :))) elijash pak vylezl a začal trhat trávu a zasvinil tim celej bazén!!!!!!!!!! parchant!!!!!!! takže jsme s bratrem museli z bazénu vylézt.:/// Ale neva, prtž doris donesla music a my trsali trsali!!!!!!!!!!!! :))) Pak když jsme dotrsali šli jsme pouštět petardy a na elijashe jsme pak házeli extra veliký petardy a toaleťáky :))) elijash pak na nás taky jednu hodil ale to byla prskavka :)))) nasral nás, prtž bratrovi shořela kapsa u bundy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jsme ho dali na lopatu, a pak jsem ho tam strřil a bratr to zavřel a pleskl si rukou no a pak jsme si zatancovali :))) Jenže ten zmetek se z tý pece dostal a začal zase trsat!!!!!!!!!! :/// takže nakonec jsme s nim museli zase trsat ://// ale rebekah ho pak zase posalala do banky :)))
Takže v 0:00 se zase ozvu!!!!!!!!!! :)) mějte se :))
-jak si myslí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- čumte ten parchant se tahá s mojí eleenou!!!!!!!

Grafický krasavec 1 - Damoníik


Štastný nový year 203335 :)))

31. prosince 2012 v 19:27 | Grafická krasavec1 |  My Diary
HELOU EVERYBODY!!!!!!!!!! :))))) DNESKA , je nový rok :))))))))) my už s bratrem žijem dlouho takže...;)))))) Pouští PETARDY A RACHEJTLE :)) my je s bratem budem pouštět taky :))) no ale až o půlnoci :-)))) což je za °199999999999 let :))) s bratrem uděláme párty a zase se ožerem:)))))))) bude zase u DORIS :))) :DDD ( doris je bič!!!) :)))
- Tady je seznam hostů:
Já:)
Damoník Bratr :))
Všichni z TVD!!! :)))))) i dokonce máslový Elijah:)) ( víte proč máslový? :) protože jsem se dočetl v Blesku,že si sktrkal máslo do prdele a pak se klouzal po topení:)))) )
- Dále tam bude Doris,Krason,Pinokijo,Oslík,Shrek,Dorota Máchalová,Ivan, Marfuška, Fantomas.Psy, Carly Rej Jepsen :)

A víte že má dneska Psy birthday? :))) já se to dozvěděl od Lexi hahahahhah jinak bych to nevěděl :)) hahahha :)))plácneme mu dort do ksichtu hhahahahaha :))) stěr :-))) já mu koupil psa :)))) mam kanadský žeríky hihi :))))

Na tý párty bude i Bazén :))) S bratem tam strčíme Elijahe aby byl mokrý:))) hhha :))))))))))))))))) a pak ho dáme do pece :)))

No pak budeme chlastat,pařit ,sát lidi a td :))) a nakonec pudem pouštět petardy a rachejtle,hahahaha :)))) my s bratrem a ještě s caroline a tylerem vyápíme Elijahovi oko protože mu to hodíme do oka :))) hahahaha :) snad nepříde o oko :))))

Tak čusky :)) musíme běžet k Doris!!!! :)))))) zduřec ;)))))

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lovhvwFchM1qi3vlco1_500.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6eshd63Pi1qb1idao1_500.gif

BRATR STEFI :)
Seznam, co jsme dostali k Vánocům:))

27. prosince 2012 v 16:50 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
HELLOU VŠICHNI!!! :-))) Přišel jsem se chlubit, co jsem dostal k vánocům!! hééééééééč :) Takže bratr dostal stejně dárků jako já 528 :)) Nemůžem vám to vypsat, prtoože bysme to psali staršně rychle:)) a to se nám nechce!!:))
Takže JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ první :)))))
Já jsem dostal: raketu, tryskáč, plech, fotku škrtnutého elijashe (už mi visí nad postelí), skype :)), čepici, schránku:)), stromeček:)), slunečník:), látku, kolík, zeď, lízátko, motorku dělá vrn vrn, kytky, mléko, slipy, sedlo (ale koně nemám:), párek, hořčici, hermelín, tvaroh, záchod, klíče od vily:)), obraz, dodávku, globus, mickey mouse, krávu:)), kaše, vietnamský obrázek, rádio, nový telefon → , dupačky:)), těžítko, kyvadlo, kafe, flašky (doris mi do nich hezky nafluše) atdd..:))

To jsou Damonikovy dárky (moje)


TAKŽE TDKON DU JÁ!!!!!!!!!!§ PROMINTE NEUMÍM PSÁT MALYM PÍSMENEM :(((((((((((()
Takže já dostal:stavebnici,terasu,vonavku playboy;))),mrkev,robertka,kris kros,nehty,prsty,kladivo,mravence,počítač 2000 :)))) :DD, bibli,prachy,krev,rámeček ,parátka,cíga:))a dál sem psát nebudu :)))

.........................................................................................................................................................
Takže to jet vše :))) přeji vám pěkné prožití svátků :)))

Bratt STEFI :))


Christmas time;))))))

23. prosince 2012 v 19:59 | graficky krasavec10 |  My Diary
Háj gájs :)) zátra jsou Christmas :))) myslel jsem že jsou každý rok !!! a oni nejsou:/// psali jste Santovi??? já psal Santovi Klausovi:))) hhahahahhahha :) chcete ukázat můj seznam?????? :)))))) všechno dostanu :))) dám vám sem i náš stromeček kterej máme s bratrem doma na záchodě :)))) každý rok ho máme na záchodě a vždycky když se rozdávaj dárky tak se tam nevejdou protože každý má 1000 dárků!!! :) njn:))) něco se i spláchne do záchodu :) ale my jsme with brother tak chamtivý a sobecký a odvážný že se spláchnem do záchodu a tam si je vezmem :)) potkáme se tam i s grinchem :)a elijásh tam bydlí:) !! víte co jsme dali elijashovi?????? uhlííí!!!!!!!! hahahahahahha :)))) jeho jedinej dárek njn :)))) pak jsme kupovali i caroline a tylerovi a td..:))) vždyt nevíte :)))) stěěěěěěěěěěěr :))) :DDD takže tady je stromeček:
Pěkný ne???????? _:))) ten záchode tam neni vidět ja to zamaskoval v lednici :)) ( to je program) ;)

A tady je jeden dárek který chcem s bratrem dohromady:)) -->
:))
.....
jinak můj seznam a ani bráchův sem spát radši nebudem ,je toho strašně moc!!!!!!!!!!!!!!! :)))) možná po vánocích :))))
.............................................
jedna moje photo z Instragramu :))
:))))))))))) ájem sexy :)))
..........
a tuhle fotku příidala caroline :)) je z today )))

VÁŠ BRATR STEFI :)))))))


BLESKOVKA ČÍSLO 8675654799%09%ˇ978966544345569890985645656890%9ˇ%97876567453543234236557689790 :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

21. prosince 2012 v 17:32 | graficky krasavec10 |  Aktivitíís:)
Čus bus :))) už jsem přiletěl na letájícím koberci DELUX od značky adidas a playboy a nike :))) style ;)))))))))))) můžu vám všechny uklidnit ,že konec světa bude :))))))))))))) těšíte se? já a s bratrem jo :))))) dneska sem mi zdálo o mořské víle :)))) achjo dneska se mi nic nezdálo!!!!!!!!!!!!:((( těšíte se na vánočku???? my ano:)))) dostanu 78T6876576868990%9%098%098658765452365475869708%9ˇdárků a ty procenta taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) deme teda na tu velikonoční bleskovku :)))) elijáš je kretén!!!!!!!!!!!!! :))hahahhahahah stěra píčo "))) tak začínáme.)

5.Pozdrav ne????
6.Těšíte se na konec světa????? :))))
7.Používáte projímadlo????????:)))
8.co je to nasa????????? nos?????????????
9:Máš rád toho smradlavce Elijashe???????????!!!!!!!!!!
10.Si upír?? ne nejsi:PPPPPPP
11.Znáš písničku : konec světa 326 ???? :))))
12.Umíš počítat??? já jo :)))))))
13. Pádim :)))

Piště do komentíků :)))))))))

Tady je fotka kterou jsme před jednou minutou fotily s bratrem :))

Bratr Srefi :))))))))) ( grafický krasavec 10 :)))
Nový blog je na hovníís :))) aneb elijash je blb

21. prosince 2012 v 17:17 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
Tak ahoj paňáři..:))) dnes jsem dostal 885 dárků :)))))))))))) Porotže jsem byl moc hodný.:)) ještě jsme si dárky nerozdávali, budeme si je rozdávat v pondělí.:)) taka jak se máte? :)) nebojte konec světa bude, akorát se mi nějak nechce prdnout :)) no nic tak jsme se zasmáli a jdeme dál :)
S bratrem jsme byli in cinema .:))) a líbil se nám tam jeden chlapec, tak jsme si řekli, že ho vysajem :))) šli jsme za ním a bratr si vzal slánku aby si ho mohl posolit :)) když jsme ho htěli omráčit, ten kluk se nám zalíbil :)) tak jsme mu řekli, že může jít, jenže bratr se poblil, protože uviděl elijashe !!! Já jsem vzal pytlík do kterého se bratr vyblil a hodil jsem ho elijashovi na hlavu!!!! jenže jsem se spletl a polil jsem toho kluka co se nám líbil :)))) tak jsem se mu omluvil, vymyzal jsem mu paměť a perfektně jsem ho umyl.:)) bratr se snažil azse vyblít a vyblil se mi do bundy (nevadí, pak jsem si jí perfektně umyl) a vyprskl jsem jí eůlijashovi na halvu!!!! :))) to byl řev až to prášilo :))) elijash se nasral :)))) měli jsme štěstí, že je to looser, jinak by nás určitě zabil ;)) rebekah se na to díala přes skype, ale bohužel v ipadu jsem si vypl webcameru :-))) hahahahahahhahaha :)) Tak a za chvíli přiletí bratr na létajícím koberci DELUX s novou bleskovkou :))
Tady jedna fotka Eliashe!! je hnusný chci blít!!!!!!!!!
loading
jAK SI MYSLÍ!!!:DDDDDDDDD:)))

DAMONÍNEK (GRAFICKÝ KRASAVEC 1)


Christmas se blíží :)

18. prosince 2012 v 20:12 | Grafický krasavec1 |  Goood věci :))
Helou everybody'!!!! :-))))))))))) fíííííííííííííííí.:))) určitě všichni jako správní smradlavci víte, že se blíží christmas!!!!!!!!!! kdo ví co to je?? :)) nikdo, prtž jenom já sem chytrý!! ;-)))))))) a vy ne můůhehe hééééééééééč :PPP jsem cool vampírÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasnýÚžasný nj už nevim co psát, tak já du ahoj :)
rozmyslel jsem si to, ještě tady budu :-))
tak :))))))) všude se říká, že 21.12. bude tý end of the planeta :)))))))) a ano bude, prtž já si prdnu a země se otřese, dotkne se slunce a v tu chvíli bude klaus s bonniw dělat nějaké kouzlo, slunce se bude chtít vártít do stejné polohy, ale to kouzlo ho nechá ve hmotě, a země se zatmí!!! všechno jenom kvůli jednomu mému prdu :))) bože bože :--)))))) lidi bez světla moc nevydrží, ale my vampíři ano a měli bysme se bát, že jo?:)) ale nebojíme se prtž bude tma jak v prdeli a jenom my v ní uvidíme a většina vamps jsou naši kámoši ;-)))
No ale ještě teď k tě christmas
22.12. při zatmění muhehe :)) bude párty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vánoční!!! takže christmas :))
s bratrem se půjdeme ožrat do baru k doris :)
bude tam:
rebekah s fantomasem, bohužel elijash :((((, klaus, katherine, elena, spongebob, scobby doo, václav klaus - ten nejde :), jeremy, grinch, lexxie, jááááááááááááá a bratr samozřejmě♥, tyler, caroline, Matt, Vicki, Hayley - to je sviňka, ta nepude ;))), Bonnie, Alaric, čertovský lucifer, krasoň, dorisiny synovci, vánoční stromeček a samozeřjmě muzika!!! takže: PSY, LMFAO, Mr. Bean, EGO, oslík ze shreka, Huyuna a samozřejmě kouzelné zrcadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.:))
Tak :)))
Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak takže tak tak tak tak tak tááááááááááááááák :))
kterej debil mi to tady furt spamuje?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
tak já už jdu :)) jsem nemocný, tak jsem si objednal pizzu a doris přinese bar k nám domů, bratr jí helfne :))
Affs oběhne bratr :)

Grafický krasavec 1 - BRATR Damon (Damoník)BAHENNÍ FANTOMAS:)

12. prosince 2012 v 14:24 | graficky krasavec10 |  My Diary
Zduř :) jak jste se dnes měli? já špatně :))))) jupííííííííííí :-))))) dneska jseme s bratrem and friend do baru k Doris!!! Ten nový kámoš je Bahenní Fantomas :))) Je hnědý jak hovno :)))))) co to je? :))) přeci to z prdele :)) miluju zápach hoven :-)))**** :DDD tak já jdu čau :))) papapapap..:))))))))))))))) takže, fantomas spadnul z marsu a mi ho s bratrem našli na střeše britney spears :)) zabalili jsme ho do malého sáčku a odnesli to továrny :)) hahahhaha :ú))) bič plís :)))) umím skvělě engliš :)))))) oop :))) os :)) pak jsme si pořídili vodítko a táhli jsme ho do baru k Doris :))) dali sme ho vodku protože jsme chlastači;))))))) fantomasík měl rád bahno,tak si ho tam dal :))) víte o tom?!!! že fantomas balil DORIS!!:OOOOO první kluk který po ní jede!!!!! :)))) haha to se mi povedlo :-))))))))) fantomas má plešku a sluší mu to :-))) má háro jako LMFAO :))) není to its great? :))) doris ho nehce://// a tak fantomas vzal mýdo a strčil si ho do huby a pěnilo se mu z ní :))) a pak to flusnul doris do bot!!! doris se hněvala!!!!!!!!!!!!! a vykopla ho ven :))) my pak šli za ním :) a odvedli ho domu k nám :) nelíbilo se mu u nás!! a tak jsme se s bratem nasrali a vzali vysavač a vyluxovali jsme ho!!!!!!!!!!!! :))))) ale žije :-)))) ted bydlí u rebeky :)))))) Tady je jeho foto z jeho občanky:))) ::

Na tuhle songist dělá striptíz zebrám :))

BRATR STEFAN (STEFI)


Náš nový friend + zážiteks from párty!! :-))

11. prosince 2012 v 20:29 | Grafický krasavec1 |  My Diary
Ahoj všichni!!! :)) jžš to je trapnej pozdrav!!!!! :)))) HAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHA!!!:))) Vtipný jako svině hahahha :)))
Chci vám představit našho novééého kamaráááda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))) Vypadá takto a jmenuje se Spongebob:
Přivedl ho tyler na párty :)))) Spongebob je děsný debil jako Eijash!!! :-)) Je mu i podobný podívejte, tady je Elijash:
Je hnusný a trapný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) (elijash). rebeka ho nemá ráda :))) má radši klause :))))
A chci vám říct, co dělal spongebob na párty :-)))) Byl taky ožralý, ale jen trošku..:)) OŽRAL SE JAKO PRASE!!! :-))))) Seděl u Doris a oblíbil si slovo díkec!! :-)) a furt to řikal jko debil:))) rebeka mu řekla, že je debil a on jí řekl Díkec!! :))) Doris pak šla na záchod, a pak přišel na párty krasoŇ!!! přijel na koni :)) přinesl s sebou vodku a rebeka byla strašně naštvaná!! Katherine tlačily tanga do prdky:) nechtěla abych to sem písal :))) tak :-)) Rebeka se chtěla zbavit krasoně, ale ten byl chytrý narozdíl od Elijashe!!!!!!!!! :))) potom se krason naklonil k doris a byly mu vidět plenky!!!!!!!§ takže se s tylerem ihned skamaradil :))) doris měla radost, že už jí krason neotravuje :-)) sice byla celou dobu na toiletu ale neva :))) Asi jsem vam zapomněl říct, že na párty se doris rozbila pračka :'(( Žádnou neměla hahahahahahhaha :-)))) S bratrem jsme řekli bonnie at nam přičaruje kouzelný létající koberec, nakonec nam vyčarovala nějaký marťanský ufo, a protože čarování jí moc nejde bylo to plný ufonů.:)) nevadí, aspoň jsme se posilnili, když jsme je vyhazovali z marťanského talíře. Pak jsme jim s bratrem zamávali a vypadali jsme při tom děsně sexy :)) Pak jsem si jednoho toho ufonka přidal na fb :-)) s bratrem jsme dojeli až do elektroworldu.:)
to jsme my :))) máváme vidííteeeeee????
Koupili sme novou pračku.:)) Měli zavřeno škoda no :// Takže jsme ní nakonec nekoupili :))) Doris z ní měla vellkou radost!!!
......
Zrovna jsme s bratrem mlátili pár trpaslíků, protože se nám posmívali, že jsme vožralý!!
a tady nová foto, je na ní krason :)) Fotil to bratr, je to skvělá kvalita, hlavně je tam tohoo hodně vidět :)) Vidíte jak krason ztloustl:??????????????????????????? :)) Doris zase byla na toiletu proto je za barem její segra :))) nesnáší slovo dikec tak spongeboba vyhodila :)) A my jsme se zbavili spongeboba!!! Jupíí!!!! jenže pak přišel elijash :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
přišel přestrojený za krále herolda a my jsme ho přijali a on se pak odmaskoval a rebeka ze zlosti vysála flašku piva :-)) ona to umí'!!!!!!!!!!!!!!! :))) Naučil jsem jí to já, zkušený mlsný darebááček :))
Jdu se ještě ožrat :))) chce se mi blejt to bude asi z toho, jak jsem se ožral :((

Bratr Damon - GrafickýKrasavec1


Další photos z naší párty!! :))

9. prosince 2012 v 21:45 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
Helou všichni!!!!!!! :))))))))) Hlásí se BRATR DAMON :))) oslavenec to víte ;)))))))) mám moc rád svého bratraa stefana♥♥♥♥♥♥
to je on :)) je to už stará fotka;))))) včera jsem ho vyfotil na zahradě :))) jsem nejlepší fotograf ;))))))))))) Bratr má hezké oblečení :)))))))))) koupil si ho v terranově :)) chodíme tam nakupovat dáámské oblečení .))) klaus má doma 5 sukní :)))
No takže ještě přidám 5 personalitis photos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))
První fotila moje přítelkyně ELENA (NINA) je na ní ten zelenomodrý synovec doris!!!!!!!!! Už byl ožralý, tak se předváděl:)) chtěl mi skočit na zádííčka haha :)) stejně je mám nádherné bez pih a elena mi každé ráno na ně rtěnkou maluje smajlíky ;)))
Když jsme včera chlastali i s těma modrýma a oni se přiznali, že prej maj plsenivý nohy!!! :))) a bacha na ně jsou to žabáci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))
tak :))) dnes jsem využil mé dárky které jsem dostal :)) už víte, že jeremmy mi dal kostel a carolien kyblík :)) tak jsem šel do kostela s kýblem na halvě :))) byl jsem krásný, řekl mi to bratr :)))
Pak jsem šel z kostela domů a tam už na mě čekal bratr :)) celý den byl se mnou v kostele:))) hehehe :))) sežral jsem okurku od vicki, ale nejdřív jsem jí dal bratrovi :)) takhle vypadala fotil jsem jí před minutes!!!! :))
Hayley mi dala takovou kravinu, že jsem si jí nacpal do zavazadel od lexi a strčil jí do skříně!!!:)))
Včera v tom baru já jsem trsal jako o život!!!! :))) Jsem ještě ted ožralý :))) škoda no :(( jsem tak rád že jsem ožralý!!!! caroline mi dala dort :))) je divný, a tyler ho koupil špatně, protože ej to ´blbeček, ale to mu enřikjete proosim vás!!!!:))) Jinak věděli jste že Tyler je stálým návštěvníkem našemho blogu??:)) Haha :)) tyler mi řekl jeho největší tajemství!!! NOSÍ PLENKY!!!:))))) Jupíííí!!! :)))
tyhle jsou ptý pro muže jako dělanéé!! :))
Tak nic bratr už chce abysme šli do baru :)) Tak zatím se mějte :))))
Bratr damon mlsoun mlsnýý :))

4 newis osobních personal :))))

9. prosince 2012 v 12:08 | graficky krasavec10 |  Fotos :)))
čus bus!!!! sem ožralý jak medvěd :))))) takže vám sem přináším 4 personalistky :)))))))))))))))) fotily jsme je v noci ve 2 hodiny 50 minits and 6 sekund :))))))))))))))) Musím říct,že doris byla taky nalitá takže jsme měli vodky za dáčo :)))))))) ale bonnie by nám stejně mohla přičarovat money money :))) Vážně jsme si to užili !!!!!!!!!!!!Sáli jsme z lidi krev, pily jsme vodky alkohol chlastali všechno možný,pařili ,tancovali ,byla prostě prdel :)))) miluju tyto lidi :))) <33333 i love you well:)))))))))))) viděli jste ty živí přenosy v menu??????? jestli ne, tak se koukněte:::
Njn takže tady to můžete vidět :)) neni to všechno ale tohle vám stačí :))))))))

a tady je pár personalist:
Tohle fotil Tylerík :)) je to zkušeny fotoraf :-)))) The hájbrid :) Bratr Damon ,hahahaha :) už je vidět jak jsme ožralý:)))))))))

Tady je další:))) hráli jsme kdo bude nejláp serfovat :)) neměli sme vodu tak jsme nechal vytopit dorisin pokoj nahoře:)))))))) byla to švanda jak by smed :)))))))) Jsme tam též ožralá jak prasata :)) hráli jsme všichni ale tady jsme jen 4 :))))))))))))))))))))))))))) a damon vyhrál,já je totiž podplatil muhehehehe :)))

úúú :))))))) tady jsou klučini ožralí až moc :)))) to jsem fotil já :-)))) měl tam být i jeremmy ale to mi nešlo vyfotit:/// umím skvěle fotit :)))))))) je to focený na wc :))))))))) kde jsme dávali s klukama závod kdo si nejvíc učurne :))))))))) vyhrál Alaric ale Damon byl hned na 1 místě :)))))))))))))
Takže , tohle byla další aktivita :)))))))))) Nebojte neni to venku,v baru bylo i tohle pozadí :)))))))))))))))))))) byla to sout+ž kdo si nejvíc prdne :)))))) hhahahahahahaha :))))) vyhral Damon and Já :)) no,salvatorovy bratři :-))))))))))))))))))

Personalka z párty - Photo by Stefi

8. prosince 2012 v 16:01 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)
HELOU VŠICHNI!!!! Teď píši jáá :)) bratr Damon :))) JAK URČITĚ VÍTE DNES MÁM BIRTHDAY!!!:)) MŮj lovely brother se děsně snaží, abysem si ten den užil!! je tak hodnýýýýýýý!! :)) jako já :))) Píšu z iPadu, protože Doris tady nemá notebook :)) Neni tady wifi :)) Doris koupila router a je v něm bezdrátové připojení k intermetu .))
Můj bratr Stefan byl tak moc milý a nafotil personalku z dorisina baru.:)) Fotil to na záchodě, protože tam je velký světlo.:))) (je tam tma jak v prdeli ;)) ) na fotce jsem já, rebeka a ty čtyři zelený jsou dorisini synovci :)) paří tam od rána s náma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Umí přemety a vlezly katherine na záda!!! katherine praskly tanga a přilepily se bratrovi na hlavu. Bratr chtěl katherine vysát, ale nepodařilo se :// dostal hysterický záchvat a musel si sednout na stoličku k doris a doris mu nalila litr vodky!!!!!!!!! pak bratr šel pro foťák a vyfotil mě, Rebeku a ty dva a dva zelený :)) zrovna kouřili cigáááro, takže proto jsou úplně ...tak divný :)) rebeka pak řekla elijashovi at jde pro krev do krevní banky a my jsme se zbavily elijashe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) Jupíí'!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))) Pak jsme pařili a já jsem si pak spletl elenu s katherine a sáhnul jsem jí na prdel :)) katherine mě málem vysála!!!!!!!!!!!!!!!!! ale já jsem mlsný darebák a vytáhl jsem ty její železníky z kapsy a hodil je po ní :))) Pak jí doris klepla dřívkem a byl na 8 sekund klid :))) Pak se Katherine vzbudila a chlastala vodku!!!!!!!!!!!!!! Elena žárlila, potože jsem si sedl vedle katheine :))))) Katherine pak pusila muziku!! Party rock anthem!!!!!!!!!!!!!!!!! a trsala, v menu je přímý přeos!!! kdyžtak se poeívejte,!!! JE TO POVINNÉ ČUMTE NA TO!!!!!!!!!!!!!!!!!! ak a tady je ta foto!!! :))) snad se líbí :)))) Jina k jsem ještě htěl říct...
Klaus prý řekl Caroline, že jí miluje a Tyler to slyšel a odmítá zaplatit tu párty!!!!!!!!!!!!!!!! A klaus na to sám nemá :(( Takže nám pomozte a pošlete na neexistující číslo celý svůj kredit, tohle je to číslo:565875121354867894512031564878
Upozornuji že toto číslo neplatí :)))
Tak my jdem zase se ožrat :)))) ¨

BRATR DAMON :))


Dárky které dostal bratr Damon:))))

8. prosince 2012 v 14:25 | graficky krasavec10 |  Dorisin bar!!!!!!
Táááákže probíhá párty rock bratra!!!!!!!!!! :))) wooow paříme!!!! Doris další sklenku díkec!!!!:))) Takže jdeme na dárky co už bratřík dostal :-))) Budu psát lidi(upíry nebo hybrydy or witchis :)) ) a k tomu napíšu co damonovikovi dali :)))
Takže .. JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ první :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Já: Přáníčko,Raketu,Sníh,perník,gumáky,svetr,sako,kravatu,zebru,slona,indiána,klavír,housle,kalkulačku,bonbon,mrkev,špagety a stroj času :))))))))))) to je vše :)))

Elena:Kytku,krev:)

Caroline:Kyblík :)

Bonnie:sýr:)

Tyler:Teploměr:)

Klaus: Santa Klause:)))

Jeremmy:Kostel:)

Rebecca: Kabelku a tanga:)

Ketrin:Plínu a železník!!!!!!!!!

Alaric: Projímadlo:DDD

Lexy: Zavazadla:)

Matt: Pata a Mata :) plyšáky:)

Vicki: Okurku :)

Elijah: brouky v kelímku :)

Hayley: Mořskou ploutev :)

Dostal toho opravdu moc :)))))))))))))))))))))))))))))
Zatim jedna personal z párty :)))))))))))

Bleskovka na moje birthday :)

8. prosince 2012 v 13:06 | Grafický krasavec1 |  Aktivitíís:)

HELOU VŠICHNI!!! DNESKA MAM NAROZENINYS!!!!!!!

S BRATREM SE VOŽEREM JAK PRASATA AŽ SE POBLEJEM!! Nafotíme photos a pak uvidíte ;))) A NA BLOGU BUDE PÁRTY!!! :)) Takže první soitěž je BLEDKOVKA!!! :)) Tak čumkni dolů a vyplň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrav ne????????????????????
2. Je PSY pokřtěný? :)) + bonus: je nesmrtelný? :)
3. Pereš si kufr v pračce??? :)) My s bratrem ano :))
4. Od jaké značky máš záchod?
5. Máš doma popelnici??? :))
6. smrdíš..
a) smradlavě b) špatně c) jako Damon a Stefan:)
7. JAK SE MÁ DORIS???????????????
8. VYTVOŘÍŠ MI PŘÁNÍ? :))
9. KUP MI DORT!!!!!!!!!!!!!!???????:))
10. KDO JE NA OBRÁZKU?:))
11. Jak se jmenuje Krasoňova manželka???!!! (dám vám nápovědu :))

ČERTOVSKÁ AFTER PÁRTY!!!!

7. prosince 2012 v 13:28 | graficky krasavec10 |  Fotos :)))
Čauky!!!! Včera jsme s brarem,když byl ten mikuláš a anděl a čert ,tak jsme byli on the after party :)) Byly jsme tam s celou patričkou z TVD a pořádně jsme se ožraly!!!!!!!!!!!!!!!!! Házeli jsme po sobě marmelády a dávali za tepláky hahahahahahahaa :))))) Konalo se to u Plesnivýho baru u> Doris :))) Ta to ale rozjela až to pálilo!!!!!!!!!!!!! Njn;))))))))) byl tam i krason který si tam přijel s maskou :) myslel si totiž že jsou Velikonoce :))))))) Takže tady máte photos a pár popisků k tomu :) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::---------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>

Jedna personal fotka :) sluší nám to s bratrem vid? :)) Nina má prý plesnivý tanga,to říkala Ketrin,tak nevíme!!!!!!!!! :////Jsme tu ožralý tak bacha:))))))Fotila jí Caroline :)
Jdále:
Vrrrrrrrrrrrr!!! Sáli jsme BLOOOOOD!!!!!! Všichni tři!!!! bojíte se??????????????? njn :))) trhali jsme hlavi a sáli krev všem lidem!!!!!!!!!!!!! Mmmmm :)))
Tady je čertovský LUCIFER !!!! :)) :DDDD Vysáli jsme ho též když tam přišel :-) ale žije :)) Má prošlé zuby se koukněte!!!! asi ho pošlem s bratrem k ušnímu :-)
.............
Nic jméně jsme si to užily dost :))))))))))))))))))))))Bratr dostal zaracha od křečka a pak jsme měli rýmu :))

4. prosince 2012 v 17:08 | Grafický krasavec1 |  My Diary
Helou party rock!!!!!!!!!! Úžasný JSEM COOOOOOOOOOL vampír :)) jako homer simpsn :)) hihi :)) náš třetí brother se na to dívá s 8D brýlemi a my mu je vždycky zapálíme :))) Hahaha!! :)) a on nám pak podpálí boty, ale my je máme nesmrtelné ;-)))))))))) nj, náš třetí brother je trochu vadný :)) No a jinak se omlouváme, že jsme teď skoro týden neobíhali a nebyli tady :(( ale brother snědl křečkovi semínko a křeček se naštval a dal mu zaracha :(( A já jsem potom dostal rýmu a nemohl jsem na premieru :((( ZROVNA TO BYLA PREMIERA nového filmu od LESLIEHO JORDANA!! (nejlepší blog o něm zde). ta párty prý bude zejtra :(( škoda, že jsme jí zmeškali!!! :(( Bratr probrečel celý večer a křeček mu pak nabídl, že když přestane brečet, bude moct jít na comp :) A tak brother už může na comp .)) Jinak NOVINKA VŠEHO NA SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!! ELENA se konečně zamilovala do mě a v dílu sedmém to projevila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) A tady je jedno foto :))
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku