Náš nový friend + zážiteks from párty!! :-))

11. prosince 2012 v 20:29 | Grafický krasavec1 |  My Diary
Ahoj všichni!!! :)) jžš to je trapnej pozdrav!!!!! :)))) HAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHA!!!:))) Vtipný jako svině hahahha :)))
Chci vám představit našho novééého kamaráááda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))) Vypadá takto a jmenuje se Spongebob:
Přivedl ho tyler na párty :)))) Spongebob je děsný debil jako Eijash!!! :-)) Je mu i podobný podívejte, tady je Elijash:
Je hnusný a trapný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) (elijash). rebeka ho nemá ráda :))) má radši klause :))))
A chci vám říct, co dělal spongebob na párty :-)))) Byl taky ožralý, ale jen trošku..:)) OŽRAL SE JAKO PRASE!!! :-))))) Seděl u Doris a oblíbil si slovo díkec!! :-)) a furt to řikal jko debil:))) rebeka mu řekla, že je debil a on jí řekl Díkec!! :))) Doris pak šla na záchod, a pak přišel na párty krasoŇ!!! přijel na koni :)) přinesl s sebou vodku a rebeka byla strašně naštvaná!! Katherine tlačily tanga do prdky:) nechtěla abych to sem písal :))) tak :-)) Rebeka se chtěla zbavit krasoně, ale ten byl chytrý narozdíl od Elijashe!!!!!!!!! :))) potom se krason naklonil k doris a byly mu vidět plenky!!!!!!!§ takže se s tylerem ihned skamaradil :))) doris měla radost, že už jí krason neotravuje :-)) sice byla celou dobu na toiletu ale neva :))) Asi jsem vam zapomněl říct, že na párty se doris rozbila pračka :'(( Žádnou neměla hahahahahahhaha :-)))) S bratrem jsme řekli bonnie at nam přičaruje kouzelný létající koberec, nakonec nam vyčarovala nějaký marťanský ufo, a protože čarování jí moc nejde bylo to plný ufonů.:)) nevadí, aspoň jsme se posilnili, když jsme je vyhazovali z marťanského talíře. Pak jsme jim s bratrem zamávali a vypadali jsme při tom děsně sexy :)) Pak jsem si jednoho toho ufonka přidal na fb :-)) s bratrem jsme dojeli až do elektroworldu.:)
to jsme my :))) máváme vidííteeeeee????
Koupili sme novou pračku.:)) Měli zavřeno škoda no :// Takže jsme ní nakonec nekoupili :))) Doris z ní měla vellkou radost!!!
......
Zrovna jsme s bratrem mlátili pár trpaslíků, protože se nám posmívali, že jsme vožralý!!
a tady nová foto, je na ní krason :)) Fotil to bratr, je to skvělá kvalita, hlavně je tam tohoo hodně vidět :)) Vidíte jak krason ztloustl:??????????????????????????? :)) Doris zase byla na toiletu proto je za barem její segra :))) nesnáší slovo dikec tak spongeboba vyhodila :)) A my jsme se zbavili spongeboba!!! Jupíí!!!! jenže pak přišel elijash :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
přišel přestrojený za krále herolda a my jsme ho přijali a on se pak odmaskoval a rebeka ze zlosti vysála flašku piva :-)) ona to umí'!!!!!!!!!!!!!!! :))) Naučil jsem jí to já, zkušený mlsný darebááček :))
Jdu se ještě ožrat :))) chce se mi blejt to bude asi z toho, jak jsem se ožral :((

Bratr Damon - GrafickýKrasavec1

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama