Květen 2013

New brigáda :)))

17. května 2013 v 22:07 | grafický krasavec 1 |  My Diary
zdary, čusky, fusánečky ;))) zdravim lidi, chceš mě bejby? snepbek .:-))) lajdýs miluju lejdýs.. jsi nájs girl já wáu bój :-))))))))))) jedu bomby hahhaha neznáte co? ? ;-))) to sem zase něco objevil a vy ne haahhaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haha já už to znám ode dneška od rána a vy teprve od teď !! přesně za 7 sekund, co se vyčůram :-))) kecam, musim se jit vykadit hhahahha :-)) no takže jsem se rozhodl napsat do maj dijary u kterého sedim celý den a jsem u toho vic než u pc:-))))) je to moje každodenní rubrika kterou mám uloženou v mém písí v excelu a power pointu :-))))))
no a proč sem vlastně píšu !!!!!!!!!!!!!!! šel sem kolem hypermarketu a viděl sem tam elijahe, jak je v převleku za santu a prodává tam nějaký deštníky, tak jsem tam šel a řekl sem si, že budu prodávat v hypermarketu.. takže ted v hypermarketu prodávam :-)))))))))) čistim záchody :))) dneska sem v nich našel jen 4 hovna, takže si je teď můžu zapsat do sbírky a schovat si je do herbáře :-)))))))))))))))))))
kdyz sem přišel z hypermarketu zpet do meho domova salvatore, chtel sem na zachod, ale bratr zapisoval DLOUHÝÝÝÝÝ zápis do knihy sraní, takže sem musel chvili wait :-))) bratr totiž sral 2 hodiny v kuse, takze jsme to poslali na poštu, abysme s bratrem byli v knize rekordů, protože sem ho povzbuzoval při tlačení :-))))))))))))))))
tahle fotka tam bude:
tady sem ho poplácal po zádech, že j šikovný kluk, když se tak hrdě vysral :-)) vidíte, jak má drsný a hrdý výraz ?:-))) přesně můj brother :-)) miluji ho :))) love mucQQQQ <3333333333333333333333333 maj laska stefan bratr ♥
musel sem jit do papírnictví koupit novou knihu sraní,porotže jí bratr dopsal :-(((((((((((((( takže jsme šli a koupili ji:-)) jenže v papírnictví byl elijah :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
zval nás na nějakou oslavu k němu domů!!!!!!!!!:(((((((řekli sme mu, že se potřebujeme vysrat, ale on na nás počkal :((( takže sme museli jít s nim na nějakou oslavu a ani sme to nemohli napsat do knihy sraní, protože jí elijah sežral hm !!!!!!!!!!!!! ://////////////
ta party byla pěkně nudná, nebyla tam ani doris a flašky, takže sme s bratrem všechny vysáli (až na elijahe, fuj :))) ) a úak jsme odešli domů Úžasný sme drsňáci a vy ne hahhaha !!!!!!!!!!!!!!!!!! ÚžasnýÚžasnýÚžasný
upsíík ted sem i prdl, jdu si to utřit, tak čusky
sem nudny a pohledny, tak mi to zavid :))))
btw elijah ma ask.fm takže se hoo ptejte a hejtujte ho !!! :-)) čusky

http://ask.fm/elijash321


bratr damon mlsný darebák s 7 cm dlouhým :)))

jsme sexy a vy ne heeeč

4. května 2013 v 22:59 | grafický krasavec 1 |  Goood věci :))
čuuuuuuuuuuus !!!!!!!!!!! teď jsem dopařil márija, kterýho sem vůbec nehrál.. hmm muhahahahahha .. já vim, sem vtipnej a vy ne a teď mi to závidíte cha cha cha :-))) vidíte naučil sem se nového smajlíka :-=éíáýžřčšerřtžýáíé= dokážeš ho?? :-)) já ne hahahahhhhahahahahahaha :-éíáýžřčšerřtžýáíé= je to lehký, škoda, že ho nikdo neumí, ale já ho umim :-))))
takže teď sem přišel na to, že mi nefunguje lednička a pračka a mikrovlnka a počítač a světlo, takže sem podal trestní oznámení na elijahe, protože sem nenašel na místě činu žádné stopy :-)))))))))) sem to ale chytrý mlsoun damonek ;-)))
myslíte že sem sexy?? :-)) protože já vím, že sem ahhahahahah
takže dneska mi přišlo do schránky, že prej se mam dostavit k soudu, tak sme tam s mým lovelym brotherem šli.:))))))
přišli sme tam a tam seděl elijah jako soudce.
takhle vypadal:
zase si myslel, kretén jeden namyšlenej!!! žába jedna plesnivá !!!!!!!!!! ani ho nemá pořádně dlouhýho hm ;-)))))))))))))))))
nesnáším ho !!!!!!! už jenom jak je mastnej a teče to z něj "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prostě hnusnej žabák ;-)))))))))
tak a te´d co sem dělal odpoledne :-)))))
byl sem s bratrem v akva parku a byla tam jedna žirafa a žehlila prádlo ;))))) celé odpoledne jsme s bratrem nikam nešli a byli sme doma a skládali sme puzzle se spongebobem :-))))
už mě nudíte, sem prostě stár a vy ne, tak se s tim smiřte a už mi polibte prdelku díkes moc !!!!!!!! :)
s bratrem jsme si chtěšli udělat novou úvodku na fb tak jsme se vyfotili, fotil nás smradlavej elijah :-))) no jo, vyfotil to můj bratr je to šikula fotorgraf :))) fotili sme to na gauči :)))

BTW: koukejte jak má tady na té photce elijah vycpaný kalhoty ;--))) on ho má ve skutečnosti mnohem kratší, ale vycpává si kalhoty ;-)))))))

HIATUS!!!!!!!!!!!

4. května 2013 v 21:07 | graficky krasavec10 |  My Diary
čus lidičky vidločky!! :)))) ted jsem doma!!!!!!! zdraví vás bratr stefan :))) m-j brother damon je vedle mě a paří hru Mario ;)))))) závidte úú ;)) byl tu tak přes týden hiatus :)) od ledna :))) a to je týden:))))))) haha ted se dusim ;) ;) a doris určo taky ;)) měli jsme hiatus, protože jsme s bratrem a celou naší partou upírů natáčeli 4 sérii vampírů v Santiágu ;)) ted jsme na letišti :)))))))))))))) elijah zase smrděl po vonavce!! darebák jeden!! :) dnes se půjde naše celá parta ožrat do baru k doris!!!! budeme zase vysávat njn ;))))))))))) budu sjetej jako pig ;))))))) haha to mě nepobavilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dnes jsem si ho měřil a vyrostl mi o jeden cm :)) hádejte kolik mam????? :))))) tak my za chvíli pudeme do toho baru,musim si předtim ještě prdnout a usrat!! hups?? jak to mam smazat????? pomoc!!!!:(( no nevadí,to bude O.K :) :) :) :)) jsme cool vampíři ;) na nás nemáte ;) jinak tady jsou nový paparazzi když jsme včera přijížděli ze santiága :) ty paparazzi sou strašný!! vůbec sme se nekoukali do fotaku když jsme byli tak utahaný!! strašný tohle!! tak tedy zduř ;)) uživejte si života naplno ;) bye pádim na záchod !!
-BRATR STEFII ;)